Astma oskrzelowa, kaszel a stosowanie syropu u 6-letniego dziecka

Witam Córka(6 lat) ma astmę oskrzelową a do tego ma alegię wziewną.Od 4 dni kaszle mokrym kaszlem.Robię 2x dziennie inhalacje z Berodualu. Czy mogę podać jakiś syrop?bo już nie wiem co robić, i czy to jakaś infekcja czy też to kaszel astmowy???????????????

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam udać się do lekarza pediatry celem konsultacji. Niestety bez możliwości zbadania dziecka i jego stanu nie mogę orzec jakie postępowanie będzie najlepsze. Pozdrawiam