Astma wczesnodziecięca u 4-latki

Witam. Moja prawie 4 letnia corka ma od pol roku zdiagnozowana astme wczesnodziecieca. Miala robione testy skorne i z krwi ale wyszly negatywnie. Robilam tez badanie feno ale wynik wyszedl watpliwy. Od lutego bierze flixotide wziewnie. Od tego momentu nie miala dusznosci ani zapalenia pluc. We wrzesniu po wyleczonej infekcji zaczela noc w noc kaszlec-sucho. Robilam jej inhalacje i pomogly z nebbud. Teraz problem powrocil z tym ze kaszle tez w dzien i nic nie pomaga co mam robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie Proszę zgłosić się do pediatry. Być może córka wymaga modyfikacji leczenia. Przez internet bez badania nie można nic więcej powiedzieć.