Asymetria jąder

Witam. Mam prawie 17 lat i problem z penisem, a być może z dorastaniem. Zauważyłem ostatnio, że moje lewe jądro zwisa bardziej (więc jest większe) od prawego. Penis mój ma zaledwie 12-12,5 cm i od dłuższego czasu wydaje mi się, że nie rośnie. Mam bardzo wczesny wytrysk i prosiłbym Pana o podanie nazwy leku dostępnego w aptece bez recepty na przedwczesny wytrysk (o ile taki jest). Wspomnę też, że mój lewy sutek jest znacznie mniejszy od prawego od paru lat. Tak jakby jeszcze się nie rozwinął. Proszę o pomoc. Czy to mogą być hormony? Dodam, że zacząłem dojrzewać w 1/2 klasie gimnazjum, teraz mam już 182 cm wzrostu.

P.S. Zacząłem masturbację nieświadomie w wieku 4-6 lat. Dodam, że moja sperma ma kolor żółtawy. Proszę o pomoc. Jestem załamany.

Witam serdecznie!
Ciało człowieka nie jest idealnie symetryczne, u większości mężczyzn jedno jądro jest większe od drugiego, nie jest to nic niepokojącego. Szybkość dojrzewania płciowego jest cechą osobniczo zmienną. Ponadto zapewne dojrzewanie u Pana jeszcze całkowicie się nie zakończyło. Nie ma żadnych reguł dotyczących tempa wzrostu penisa. Wzrost uwarunkowany jest cechami genetycznymi i środowiskowymi i jest wprost proporcjonalny do tempa dojrzewania. Jeżeli nie jest Pan pewny czy wszystko jest w porządku wskazana jest wizyta u lekarza, który będzie miał możliwość przeprowadzenia badania lekarskiego.
Jeżeli o chodzi o przedwczesne wytryski to dzieli się je na pierwotne i wtórne. Pierwotne są wtedy, gdy występują od inicjacji seksualnej i towarzyszy im lęk przed stosunkiem. Wtórne występują u starszych mężczyzn i towarzyszą im zaburzenia erekcji członka.
Optymalną metodą leczenia wytrysków przedwczesnych są treningi partnerskie, dzięki którym powstaje możliwość kontrolowania czasu trwania stosunku. Ta metoda leczenia jest zalecana w wypadku sytuacyjnych przyczyn zaburzenia i pozytywnego nastawienia partnerki do współudziału w leczeniu pacjenta
Polecam jeszcze artykuły poświęcone tej tematyce:
http://portal.abczdrowie.pl/meskie-narzady-plciowe
http://portal.abczdrowie.pl/przedwczesny-wytrysk.

Pozdrawiam