Asymetria piersi u 22-latki

Witam,Piszę z pytaniem, czy jest mozliwość przeprowadzenia zabiegu wyrównania piersi. Podejrzewam u siebie zespół Polanda . Mam 22 lata , lewa pierś to małe A a prawa rozmiaru C .Od zawsze mam asymetrię piersi ,różnica jest bardzo duża. Na żywo wygląda to okropnie Chciałabym powiększyć tylko jedną pierś do rozmiaru drugiej. Czy jest to możliwe,jaka byłaby cena takiego zabiegu?Czy możliwa jest refundacja NFZ? nie stać mnie na całkowitą operację prywatną , szukam specjalisty który mi pomoże.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na pewno potrzebna jest konsultacja z chirurgiem plastycznym. Ogólnie operacje powiększenia biustu nie są refundowane z NFZ z przyczyn wiadomych - to operacja kosmetyczna a nie ratująca życie, ale w tym przypadku sytuacja może wyglądać inaczej. Byłaby to korekcja ułożenia mięśnia piersiowego i sutka. Niestety nie jestem w stanie określić przedziałów cenowych. Poniżej zamieszczam przykładowy cennik usług zupełnie prywatnych. http://www.estheticon.pl/cenniki/powiekszanie-piersi-augmentacja