Asymetria twarzy, ból i powiększone oko a zablokowanie nerwu

Dzień dobry,mam 36 lat,2 lata temu leczono mi dolna 7 ,wkrevono sruby w zęba.Zaczela bolec mnie zuchwa z lewej strony,lekarz leczyl zeby górne 6 i 7 pod znieczuleniem.Rano obudziłam sie z bolem dolnej szczeki i opuchlizna twarzy.Leczono mnie na ssz ale bez rezultatu.Pojawila sie asymetria tearzy.Mam aparat na zeby.Boli mnie lewa strona twarzy,oko jest powiekszone.Osteopata twierdzi,ze doszlo do zablokowania nerwu.

Z opisu wynika, że mogło dojść do uszkodzenia VII nerwu czaszkowego- twarzowego.
Należy zgłosić się do neurologa i rozpocząć leczenie i rehabilitację. Czym szybciej tym większa szansa na powrót funkcji nerwu.