Kobieta , 36 lat Dzień dobry,mam 36 lat,2 lata temu leczono mi dolna 7 ,wkrevono sruby w zęba.Zaczela bolec mnie zuchwa z lewej strony,lekarz leczyl zeby górne 6 i 7 pod znieczuleniem.Rano obudziłam sie z bolem dolnej szczeki i opuchlizna twarzy.Leczono mnie na ssz ale bez rezultatu.Pojawila sie asymetria tearzy.Mam aparat na zeby.Boli mnie lewa strona twarzy,oko jest powiekszone.Osteopata twierdzi,ze doszlo do zablokowania nerwu.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.
  • StomatologiaStomatologia (łac. stoma – jama ustna) to dział medycyny zajmujący się funkcjonowaniem, patologiami i leczeniem zębów, przyzębia, błony śluzowej jamy ustnej oraz stawu skroniowo-żuchwowego.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Neurologia

Kiedy ból nie ma przyczyny - ból funkcjonalny

Zacznijmy w ogóle od tego, czym jest ból i jak jest przekazywany. Międzynarodowe Towarzystwo Badania Bólu definiuje ból jako nieprzyjemne, zmysłowe i emocjonalne odczucie towarzyszące istniejącemu lub zagrażającemu uszkodzeniu tkanki. W większości przypadków...