Asymetria twarzy u 40-letniej osoby

Od wielu lat mam asymetrie twarzy.jeden policzek jest mniejszy jest na nim mniej tłuszczu.Nie wiem z jakiej przyczyny ,być możne to coś po niedoleczonej grypie lub chory bolesny staw twarzowo szczękowym,z którym chodziłam wiele lat bez leczenia.Moje pytanie. Czy z tak zadawnionym problemem da się jeszcze coś zrobić ?Jakie badania powinnam zrobić? czy tylko medycyna estetyczna pozostaje?

Proszę zgłosić sie na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Zabiegami można wyrównać asymetrię, a dokładnie jakimi może okreslić lekarz po obejrzeniu stanu skóry i asymetrii.

Nie pisze Pani nic więcej o stawie skroniowo-żuchwowym. Czy się Pani leczy, czy jest Pani pod opieką dobrego stomatologa? Od problemu tego stawu należałoby zacząć. Dobrze zdiagnozować, określić jakie są problemy i jak temu zaradzić. Od tego bym zaczął.