Asymetria ud przy zwyrodnieniach kręgosłupa szyjnego, nadwadze i bólu stopy

zauważyłam, że mam dwa różne uda w nogach. Lewe udo jest wcięte w pewnym momencie, a prawe jest takie normalne całe równe. Czym może być do spowodowane ? z lewą nogą mialam problemy typu skręcone kostki, zwichnięte. mam zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego, nadwagę. boli mnie lewa pięta i kostka, pięta nie wiadomo dlaczego nie jest to ostroga, usg nic nie wykazało. kostka jest lekko spuchnieta, ortopeda powiedział ze do operacji bo jest niestabilna po skęceniach. ale o co chodzi z udami ???

Dzień dobry!
W celu poprawy samopoczucia i zmniejszenia dolegliwości wskazana jest rehabilitacja kręgosłupa oraz stosowanie ewentualnych leków. Należy się zgłosić do odpowiednich specjalistów. Mam tu na myśli opiekę ortopedy, neurologa, a w celu utraty wagi skonsultować się z poradnią dietetyczną w celu ustalenia dobrze zbilansowanej diety.
Pozdrawiam!