Asymetria w zakresie rogów czołowych komór bocznych mózgu

Witam, proszę o interpretację wyniku usg przezciemięczkowego 6- miesięcznego synka. "Układ komorowy mózgu nieposzerzony. Asymetria w zakresie rogów czołowych komór bocznych mózgu. Róg czołowy kbp 4,2 mm, kbl 6,4 mm. Szerokość przestrzeni podtwardówkowej w normie. Ewidentnych zmian ogniskowych w obrębie mózgowia nie stwierdzam". USG wykonane ze względu na lekko wypukłe ciemiączko bez żadnych oznak infekcji. Czyta asymetria jest groźna? Synek rozwija się prawidłowo.

Myślę iż to incydentalne znalezisko bez znaczenia klinicznego, można powtórzyć badanie za 2 miesiące