Asymetria w źrenicach u dziecka

Witam, syn 5 lat. Ostatnio zauważyłam że syn ma minimalnie większą jedna źrenice od drugiej. Nie jest to widoczne zawsze tylko w niektórych sytuacjach a różnica jest bardzo mała! I czasami mam wrażenie że tylko mi się wydaje że one mają różna wielkość! Syn na początku miesiąca miał komputerowe badanie wzroku i nie było żadnych zmian 2 dni temu byliśmy na kontroli u naszej okulisty i ona też na nic takiego nie zwróciła uwagi! Ja też w pewnych sytuacjach mam nie równe źrenice od kad pamietam!

Witam.proszę iść do swojego pediatry.jeżeli on ujrzy te nierówne źrenice należy to zanotować w książeczce zdrowia dziecka.na przyszłość. To pewnie uroda nie choroba.z Addiego np.pozdrawiam serdecznie