Atak astmy oskrzelowej

Bardzo dziekuje za odpowiedz.Badanie bylo wykonywane bez konkretnej przyczyny.Kilka miesiecy temu mialem kilku miesieczne zaostrzenie ataku astmy oskrzeliwej z duzymi trudnosciami w oddychaniu i wysokim pulsem -ponad 150/minute.Przez ostatnie kilka lat mialem podwyzszony cholesterol i spora nadwage.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety nie jest załączona wcześniejsza wymiana postów, nie zostało także zamieszczone konkretne pytanie. Proszę dołączyć pozostałe informacje i zapytanie.