Atak drgawkowy w przebiegu dyskopatii

Trzy lata temu miałem atak drgawkowy sprowokowany w przebiegu dyskopatii. Konsultowałem to z kilkoma neurologami którzy stwierdzili, że nie ma się czym przejmować (napad sprowokowany, przedawkowanie leków przeciwbólowych+brak snu). Dwa miesiące temu dostałem ataku padaczkowego (maksymalny), tym razem prawdopodobnie niesprowokowany. Tomografia i rezonans nie wykazały żadnych zmian. EEG wykazał zmiany napadowe przy HW. Czy jest to podstawa do zdiagnozowania padaczki?

witam serdecznie,
myślę, że w tej sytuacji najwłaściwsza będzie osobista konsultacja neurologiczna,
konieczne jest zebranie szczegółowego wywiadu i ew zaplanowanie dalszej diagnostyki
pozdrawiam
mgj

Wychodzi na to że wymaga Pan podawania leków podwyższających próg pobudliwości neuronów. Proszę zgłowsić się do Poradni Neurologicznej. Tel do rejestracji 694661666