Atak kołatania serca

Witam, mam 35 lat.3 tygodnie temu wezwalam pogotowie przebywajac na zakupach, poniewaz przez pol godziny strasznie szybko bilo mi serce i nie chcialo sie uspokoic. Po pol godzinie atak ustapil,akurat kiedy karetka dotarla.Zglosilam sie do kardiologa, zrobil EKG i echo,wyniki byly prawidlowe.Potem wizyta u neurologa,gdyz po 2 tygodniach zaczelam miec dziwne uczucie w glowie,ucisk na czubku czaszki,jakby mrowienie i zawroty.Neurolog przebadal odruchy i nie stwierdzil nic zlego.Prosze o pomoc...

Witam! W tej sytuacji przede wszystkim należy wykonać badanie holter ekg - 24godzinne monitorowanie zapisu czynności serca. Pozwoli ono obserwować pracę serca podczas całej doby i uchwycić, czy rzeczywiście nie pojawiają się żadne zaburzenia rytmu serca.