Atak kolki nerkowej w 20 tygodniu ciąży

Witam jestem w 20 tyg. ciąży. 3 tygodnie temu miałam atak kolki nerkowej po prawej stronie, który trwał 5 dni. Poszłam do urologa na kontrolę, który zrobił mi USG i nie stwierdził żadnych kamieni ani zmian w nerkach. Wyniki moczu też są w normie, posiew jałowy. Pije dużo wody, a mimo to często boli mnie w boku po prawej stronie. Nie jest do oczywiście taki ból jak podczas kolki, ale jest. Dlaczego?

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
jeśli badania nic nie wykazały to nie musi być związane z nerką
pozdrawiam