Atak kolki nerkowej a dalsze leczenie

Witam. W styczniu mialam atak kolki nerkowej, na izbie przyjec zadnego kamienia nie wykryto itp. Na pozniejszym usg tez nic. Od tamtego czasu praktycznie dziennie cos mnie boli przy tej nerce. Nie jest to zaden uciazliwy bol, jest lekki.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie wymaga Pani dokładniejszej diagnostyki urologicznej. Skierowanie do specjalisty uzyska Pani od lekarza POZ.