Atak manii przy stosowaniu leków farmakologicznych

Witam, mam pytanie, czy pomimo brania leku convulex500x2 i pramolanu50mgx3 może wystąpić u mnie ponownie atak manii?

Dzień dobry!

Z tym pytaniem warto skierować się do swojego lekarza psychiatry oraz swojego psychologa. Bez osobistego kontaktu i znajomości szczegółów historii Pani stanu zdrowia, nie jest możliwe ocenić prawdopodobieństwa kolejnego ataku manii.

Pozdrawiam!

Wszelkie pytania i wątpliwości powinny być konsultowane z prowadzącym lekarzem psychiatrą. Podstawą efektywnego leczenia ChAD jest właśnie stała i bliska wspópraca pacjenta z lekarzem. Psychoedukacja i psychoterapia natomiast mogą wspomóc ten proces.