Atak nerwicy u 27-letniej osoby

Witam mam 27 lat i we wtorek mialam atak nerwicy myslalam ze umieram tak mnie glowa bolala ze myslalam ze mnie rozsadzi i taki wewnetrzny niepokuj caly czas wmawiam sobie choroby. Pojechalam do przchodni i pani doktor przepisala mi tylko hydroxyzinum espefa w syropie i kazala brac rano tylko po lyzece i obawiam sie ze to malo . Ile mam tego brac wlasciwie. Bo wizyte do lekarza mam w maju dopiera

Witam serdecznie,

Z Pani wypowiedzi, wnioskuję, iż dolegliwości, które Pani towarzyszą wywołują niepokój i bezradność. Rozumiem, że w młodym wieku, będąc u progu dorosłego życia, nerwica może powodować u Pani dyskomfort psychiczny. Źródło nerwicy leży w psychice a jej przyczyn może być bardzo wiele. Skuteczną metodą walki z nerwicą jest psychoterapia, która umożliwi zlokalizowanie przyczyny nerwicy i podjęcie działań mających na celu radzenie sobie z dolegliwościami.
Za leczenie farmakologiczne odpowiada lekarz specjalista, który przepisał dany lek. Proponuję skonsultować się z nim, w celu ponownego omówienia czasu przyjmowania środka farmakologicznego.
Myślę, że połączenie farmakoterapii z psychoterapią, przyniesie oczekiwany rezultat.
Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza