Atak osłabienia, zaburzenia widzenia i omdlenia

Witam.Chcialem opisac z grubsza swoj problem. Wyglada to tak ze jakies 3 miesiace temu mialem jakis atak malo nie zaslablem, stracilem wizje oczy przysłonila mgła i nogi mi sie ugiely. Od tamtej pory jakies 3 miesiace jestem zupelnie bez sil... Co jescze sie stalo jakis tydzien temu cos mi sie zrobilo z oczami, swiatła widze bardzo jasno zostawiaja jakies poświaty, jak patrze na rózne rzeczy to widze cienie wokol nich a gdy cos jest w ruchu to mam jakby opoznienie w widzeniu. Co to moze byc ??

Dzień dobry,

Z uwagi na charakter objawów powinien Pan jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. Przyczyny mogą być różne. Konieczne jest dokładne zebranie wywiadu i zbadanie Pana. Wówczas można zastanowić się nad bardziej szczegółową diagnostyką i stawiać precyzyjne rozpoznania. Proszę na początku skontaktować się z okulistą i neurologiem. Jeśli odczuwał Pan zaburzenia rytmu serca warto również wybrać się do dobrego internisty lub kardiologa.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz