Atak padaczki po operacji usunięcia guza mózgu

jestem po operacji usuniecia guza mozgu i naswietlaniu i przez to pojawil atak padaczki to bylo 1.5 roku temu. Teraz robilem rezonans i wszystko jest wpozadku wyniki wyszly dobrze i czuje sie dobrze i na silach rok temu mialem ostatni atak padaczki czy musze czekac dwa lata na to zeby jezdzic samochodem czy moge szybciej jak czuje sie dobze i wyniki dobre bo pani doktor tak twierdzi ze musi minac 2 lata i nie wiem czy prawde mowi

Ryzyko napadu pozostaje do końca życia.
Pacjenci z padaczka zazwyczaj w okresie międzynapadowym czują się dobrze i nie mają żadnych objawów.
Proszę się zastanowić czy warto ryzykować.

Witam , zalecenia lekarza prowadzącego są DECYDUJĄCE!!! proszę więc pozostawać pod opieką lekarza prowadzącego i stosować się do Jej zaleceń!!! z.żurawski