Atak padaczki po stracie bliskiej osoby

po niedawnej śmierci mojej matki miałem 1 atak padaczki 2010 r, lekarz powiedział mi ze , każdemu pacjentowi przysługuje 1 atak epi raz w zyciu . Ze względu na mobing w skonczylo się kolejnymi atakami padaczki oraz mikrozalawem, ostatnio ze wzgelu na mobing czaczynam cierpic na ogromne bule żoładka glowy i mam codzienny strach przed pojsciem do pracy - codziennie konczy się awanturami - zastanawiam się co mam robic - bire lek topomax na epi który mnie ogranicza, co mam robic Oktawiusz

Witam,
Z opisu wnioskuję,że na wydarzenia życiowe reaguje Pan bardzo gwałtownie,włącznie z zaburzeniami fizycznego stanu zdrowia.Są to więc być może skutki niskiego progu tolerancji na stres,wynikajace z osobowości lub przerastajacych Pana sytuacji,w których tkwi Pan nadal.Tak niebezpieczne błędne koło należy przerwać ,zamiast z nim walczyć.Służą temu zarówno leki psychiatryczne o uspokajającym działaniu jak i metody relaksacji,które wyciszają umysł i ciało,wreszcie psychoterapia w profesjonalnym ośrodku.Nie wiem,czy nie wymaga Pan w obecnej chwili hospitalizacji,ale o tym decyduje lekarz prowadzący.Proszę zapytać o mozliwośc równoległego leczenia w/w metodami w jednym miejscu/IPiN.w Warszawie/,przynajmniej na początku.Ważne są również osoby wspierające w bliskim otoczeniu i jeśli ich brak,zachęcam do pozostania w kontakcie z zaufanym lekarzem oraz współpracującym z nim terapeutą.
Pozdrawiam serdecznie.