Atak paniki i kołatanie serca po wypiciu mocnej kawy

opowiem jak to sie zaczęło 02.1.14 wylądowałem w szpitalu bo napiłem sie mocnej kawy serce zaczęło mi walić jak głupie dostałem jakiegoś ataku paniki serce mi b szybko biło i nie mogłem oddychać ścisk w gardle dostałem lek na uspokojenie i przeszło atak trwał z 4 g robiłem dożo badani byłem u lekarza rodzinnego robiłem badania tarczycy moczu serca jakieś witaminy w organizmie i wszystko jest w porządku.dostałem propranolon jako lek doraźny na ataki.

Dzień Dobry,
Moim zdaniem powinien Pan podjąć leczenie u psychoterapeuty - czyli rozpocząć
psychoterapię. Objawy, które Pan opisuje świadczą o psychogennym podłożu Pana cierpienia. Dodam też że nie warto zwlekać bo reakcje utrwalają się. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka