Atak rwy kulszowej i krew w kale

wczoraj mialam ostry atak rwy kulszowej,zarzywalam wczesniej z powodu boluNaproxen,3 tabletki w ciagu 2 dni,dzisiaj po poludniu zwzielam 1 ketonal,teraz tzn .wieczorem dostalam lekkiej biegunki i zauwazylam w kale czrwona ,zywa krew ,jaki moze byc powod tego krwawienia,mam w rodzinie przypadki raka zoladka,nie wiem czy te bole to rwa z ktora mialam do czynienia pare lat temu czy bol innego pochodzenia co to moze byc ,prosze o odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli zauważyła Pani krew w kale, proszę niezwłocznie udać się najbliższego szpitala! Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka w celu określenia przyczyny krwawienia!