Ataki bólu brzucha i podwyższone CRP

Od jakiegoś czasu miewam ataki bólu brzucha. Boli mnie w tzw dołku, najbardziej z tylu, między lopatkami, często bol wchodzi mi w lewą stronę pod zebrem. Ból rozwija się stopniowo, jest tak silny, że nie da się funkcjonować. Zwykle trwa 3-4 godziny. Dziś wylądowałam na pogotowiu ale nic się nie dowiedziałam. Usg wporzadku, z krwi wynika że mam podwyższone CRP któro wynosi 7. Dostałam w kroplowce papaweryne i hydroksyzyne i przeszło. Co może mi dolegac? Czy to wrzody? Trzustka?

Aby konkretnie zdiagnozować te dolegliwości należałoby w pierwszej kolejności wykonać gastroskopię, gdyż objawy sugerują jakąś patologię w zakresie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Najlepiej w tej sprawie jeszcze skonsultować się bezpośrednio z lekarzem rodzinnym, który zadecyduje po badaniu fizykalnym o dalszym sposobie postępowania.