Ataki bólu brzucha i wymioty u 7-letniego synka

Dzień dobry od pięciu dni mój 7 letni synek ma bóle brzucha i wymioty, lekarze nie wiedzą co mu jest. Miał robione usg wszystko wyszło dobrze przepisali mu nospe , nadal ma ataki bólu brzucha nie ma temperatury. Jak mu pomóc?

Czy w ogóle moze coś jeść, pić, czy wymiotuje wszystko?
Na pewno może Pani dawać probiotyk w kapsułkach (wysypać i zmieszać z herbatą) 2 razy dziennie i stosować ścisłą dietę, pilnować nawodnienia i poszukać dobrego prywatnego pediatry, bo musi być jakaś przyczyna tak ciężkich objawów.
Jeśli to grypa żołądkowo - jelitowa, to samo przejdzie, ale moze się dziecko w tym czasie odwodnić, więc proszę iść do lekarza, aby to sprawdzić.