Ataki bólu brzucha u 31-latka

Witam, Jestem mężczyzną mam 31 lat. od jakis 3 miesięcy 2-3 razy w mc mam ataki bólu brzucha. Z prawej strony od pachwiny do tyłu pleców w stronę krzyża. Nie mogę także wtedy oddać moczu a czuję parcie na pęcherz. Ból jest tak silny że żadna pozycja mi nie pomaga. Na pogotowiu dostałem zastrzyk na kolkę nerkową. Robiono mi usg brzucha nic nie stwierdzono. Morfologia ok, chociaż ostatnia w moczu po ataku wykazała białko 15 mg. Lekarze podejrzewają kamienie. Jakie badania powinienem zrobić??

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, należałoby wykonac RTG jamy brzusznej. Jednakże ważniejsza jest wizyta u urologa , ktory w swojej kompetencji będzie mógł najlepiej pomoc. Pozdrawiam