Ataki bólu pod mostkiem i w plecach

Zaczelo sie od atakow bólu pod mostkiem i w plecach(uczucie sciskania w imadle). Usg jamy brzusznej- zero widocznych zmian. Gastroskopia- niewydolnosc wpustu żołądka. Od czasu badan objawy sie nasilily. Ciagly bol plecow, czasami bole w nadbrzuszu. Powiekszone wezly chlonne pod lewą pachą. Ciągle odbijanie nawet na czczo, stolec luźny z resztkami pokarmu. Morfologia- ok, Alat, lipaza i amylaza w krwi- w normie. W moczu w ciągu miesiąc pojawiła się bilurbina- 1 . Co mi jest?

Lek. Tomasz Budlewski

czy byla wykonywana diagnostyka kardiologiczna, sadze ze przydatne moglybyby badania kregoslupa,. proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszytskich wynikow bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.