Ataki duszności po wysiłku fizycznym

Witam, mam 25 lat i od jakiegos dłuższego czasu po cieższym wysiłku fizyczym mam ataki dusznośći tzn. przy głębszym wdechu następuje samoczynne duszenie - kasłanie, tak jakby suchy kaszel. Po jakims czasie 30 min, ten gdy np. zmarzne na dworze, wyziębienie organizmu.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, występujące dolegliwości mogą wskazywać na astmę. Proszę skonsultować się z pulmonologiem, który wykona spirometrię i dalszą właściwą diagnostykę. Pozdrawiam.