Ataki duszności w klatce piersiowej, mrowienie kończyn

Witam. od kilku lat mam ataki dusznści w klatcepiersiowej, mrowienie kończyn, zawroty głowy i dziwny chód.Ostatnimi czasy wszystko sie bardzo nasiliło. Lekarze mówia ze mam nerwice. Miałem robione ecoh, holtera i wysyłkowe. Wszystko wyszło ok. Ostatnimi czasy miewam straszne dusznosci, az mnie pali w klatce piersiowe, problemy z przełykaniem śliny podczas ataku, suchow ustach, ucisk w głowie. Biore od dwóchmiesiecy 3 razy dziennie tianesal . Niestaty mam wrazenie ze nie działa na mnie. tsh ok

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam, powinien być Pan pod opieka lekarza psychiatry, który prawdopodobnie jeśli potwierdzi że to nerwica( ,,lekarze mówią że to nerwica?jacy?) dobierze farmakoterapie oraz skieruje na psychoterapię. Pozdrawiam serdecznie.