Ataki duszności, zawroty głowy i kołatanie serca u 12-letniej córki

witam moja 12 letnia córka w listopadzie miała dziwne ataki duszności zawroty glowy i kołatanie serca trwało to koło 2 tygodni i samo pszeszło teras znowu te objawy powruciły bardziej nasilone zrobilam jej badania i wyszły dobre potszebuję pilnie porady co mam w tej sytuacji robić.Proszę o pomoc.

Witam! Ataki duszności i kołatania serca mogły pojawić się w związku z zapaleniem oskrzeli lub górnych dróg oddechowych, najprawdopodobniej o etiologii wirusowej. Dziewczynka powinna zostać ocenione przez pediatrę, który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania zaordynuje odpowiednie postępowanie.