Ataki furii i problemy z opanowaniem agresji

zastanawiam sie czy potrzebuje pomocy psychologa...ostatnio wiele sie wydarzylo a ja jestem nerwowa i krzycze czasem nie do opanowania wzbiera we mnie furia, nienawidze tego. Jak nad tym zapanowac, mam male dzieci nie moge sie tak zachowywac.

Nerwowość i krzyki, jakie Pani opisuje, zwykle są efektem kumulującego się napięcia. Spotkania z psychologiem pomogą zidentyfikować źródła tego napięcia oraz znaleźć sposoby radzenia sobie z nim.

Polecam też lekturę mojego tekstu o gromadzeniu się napięcia:
http://www.psychowiedza.com/2013/11/deszczowa-metafora.html

Pozdrawiam!