Ataki gorąca pod wpływem emocji

Dzień dobry mam takie obiawy wystarczy że stoje i w momęcie mnie weżmie bybuch gorąca albo trochę się zdenerwuje w momęcie piecze mnie twarz ciągre czuję jak bym mniała gorące ciało leczę się na tarczycę ale przerwałam brać tabletki bo nie mam czasu iść do lekarza bardzo mnie to męczy nigdy tsk nie mniałam
KOBIETA ponad rok temu

Witam!
Przede wszystkim nie powinna Pani przerywać leczenia nadczynności tarczycy. Niekontrolowana choroba będzie się pogłębiać i doprowadzać do coraz częstszych epizodów pobudzenia, bezsenności, uderzeń gorąca i drżeń mięśniowych. Radzę nie bagatelizować sprawy, gdyż w zaawansowanych przypadkach tego typu napady mogą być nawet groźne dla życia.