Ataki kaszlu po posiłkach i śmiechu

witam, po zimnych cieplych napojach jedzeniu czy tez jak wstane z rana duzo sie smieje zaczynam dychac meczy mnie kaszel ktory ciezko sie odrywa i jest caly czas czemu tak sie dzieje?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany przewlekły kaszel może mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik schorzeń infekcyjnych, alergicznych czy też pasożytniczych. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.