Ataki kolki nerkowej u 41-letniej kobiety

Witam serdecznie . Mam 41 lati parę lat temu miałam kilka razy atak kolki nerkowej. Był u mnie lekarz,dał zastrzyk i tyle. Zrobiłam wyniki i wyszło ,ze mam czegoś bardzo duzo. Bralam jakies leki ale pozniej powtarzalo się i znowu zastrzyki. Na dzien dzisiejszy czesto boli mnie brzuch,jest opuchnięty, wstaję do toalety. Jednak w okolicy nerek nie odczuwam bólu. Czy pomimo tego mogę mieć chore nerki?Nigdy nie zrobion mi USG nerek,Proszę Panie Profesorze o radę. Grażyna

Milena Lubowicz

Trudno powiedzieć co Pani dolega, gdyż nie podaje Pani który wynik był tak wysoki. Na pewno wskazane jest wykonanie usg jamy brzusznej.
Pozdrawiam