Ataki kolki u 6-tygodniowej córeczki

Moja 6 tygodniowa córka cierpi na ataki kolki. Płacz jest nawet po każdym jedzeniu. Przez cały czas karmiłam ją swoim odciągniętym mlekiem, którego mam bardzo dużo. Niestety pediatra zaleciła nam mleko nutramigen, ponieważ może źle trawić moje mleko i to kest powodem kolek. Czy jest szansa, gdy kolki skończą się do powrotu do mojego mleka? Odciagam ciągle regularnie by utrzymać laktację. Bardzo zależy mi by córeczka była karmiona moim mlekiem. Nutramigen już wprowadzilam.

Aleksander Ropielewski

Najpewniej możliwy będzie częściowy i stopniowy powrót do mleka naturalnego, jednak raczej nie będzie możliwe całkowite przejście na mleko naturalne. Jednak każdy przypadek jest inny i nie można powiedzieć jednoznacznie jak będzie to w przypadku Pani córki.