Ataki lęku i myśli samobójcze a lekoterapia

Biore efectin od dwoch miesiecy plus kwetax na noc, ale nadal mam ataki leku i mysli samobojcze, mecze sie wybudzam kilkanascie razy w nocy, co mam robic

Witam.
Jako psychoterapeuta nie mam możliwości ustosunkowania się do kwestii leczenia farmaceutycznego. To z psychiatra jest odpowiednią osobą do rozmowy na temat, czy jest możliwe lepsze dla Pani ustawienie leków. Ze swojej strony mogę Pani polecić rozważenie możliwości skorzystania z psychoterapii. Na temat psychoterapii i jej zastosowania może Pani przeczytać m.in. na http://psychoterapia.juszkiewicz.com.pl/.
Pozdrawiam serdecznie
Anna Wagner-Juszkiewicz