Ataki lęku, paniki i apatia po przedawkowaniu LSD

Mam 29 lat. Mój problem dotyczy stanu jaki po przedawkowaniu LSD utrzymuje mi się kilka lat. Ostatnio często a przez lata raz do 2 na rok.Ataki lęki ,paniki a obecnie apatia ,ogólne poczucie nie pokoju.Po LSD miałem problem iż moje ciało jest na łańcuchach przymocowanych do ściany.Po lsd itp miałem bardzo silne uczucie jak jedna strona puszcza ,pęka łańcuch i zostaje tylko z 1 strony ciałą. Cały czas odczuwam go na ręce prawej i głowie,czasem plecach(mrowienie). Jak pozbyć się takiej psychozy?

Witam,
najlepiej byłoby skonsultować się indywidualnie z lekarzem psychiatrą, może zaleci jakieś leczenie farmakologiczne, bardzo możliwe, że także będzie wskazana psychoterapia. Wydaje mi się, że nie warto sprawy bagatelizować i udać się do specjalisty, najlepiej w pierwszej kolejności do psychiatry, gdyby to było dla Pana trudne, można w pierwszej kolejności porozmawiać z psychologiem. Sprawa wymaga z całej pewności uwagi, nie chcę Pana straszyć poważną chorobą, wiele czynników może wpływać na występowanie takich stanów po użyciu substancji psychoaktywnych, jednak zawsze warto się im dokładnie przyjrzeć, w pierwszej kolejności wykluczyć poważne zaburzenia a potem odpowiednio leczyć. Pozdrawiam.