Ataki nerwicy i kłótnie w związku

Witam. Mam jedyny problem z którym nie potrafię w ogóle sobie poradzić.Chodzi o to że na każdym kroku robię awantury mojemu chłopakowi czasami jest tak że krzyczę na niego na całe mieszkanie lub rzucam nie którymi rzeczami które mam pod ręką czasami jest tak że jest cisza spokój wszystko dobrze a czasami mam po prostu ataki nerwicy nie chcę by przez to rozpadł się nasz związek chociaż powiedział że jak jeszcze raz coś takiego będzie to koniec z nami nie wiem sama co mam robić ze sobą.

Witam serdecznie,
Najbardziej skutecznym sposobem na poradzenie sobie ze złością jest poznanie jej przyczyn. Zastanów się więc w jakich sytuacjach najczęściej wybuchasz - może mają one ze sobą coś wspólnego, może istnieje jakiś czynnik zapalny, który wywołuje u Ciebie napady złości?
Ponadto na bieżąco staraj się łagodzić napięcie nerwowe - możesz na przykład uprawiać sport lub wykonywać ćwiczenia relaksacyjne.
Pozdrawiam

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem, zastanowić się czemu nie panuje Pani nad emocjami, czemu Pani chłopak jest osobą na którą Pani krzyczy. Może Pani skorzystać z pomocy psychologa NFZ (https://zip.nfz.gov.pl/GSL/) lub prywatnie. Pozdrawiam serdecznie