Ataki padaczki a pogryziony język i wargi

dzień dobry nazywam się Ewa. Od 11 lat mam padaczkę i podczas ataku zawsze mam pogryzione wargi i język i ciężko jest to wyleczyć, bo ciągle się urażam i powiększa się rana i nie wiem co mam zrobić by jak naj szybciej zaleczyć te rany które mam czy są jakieś maści na to??

Wskazana konsultacja lekarza stomatologa lub lekarza rodzinnego,który o badaniu bezpośrednim zleci odpowiedni lek.Nie ma leków stosowanych tylko i wyłącznie na urazy powstałe po ataku padaczki.