Ataki padaczkowe po operacji wszczepienia sztucznej zastawki aortalnej serca

Mam 34 lata. Kilka miesięcy temu miałam coś zbliżonego do ataku padaczkowego. Wcześniej nie miałam żadnego urazu ani nic co mogłoby spowodować ataki padaczkowe. Ataki powtarzają się regularnie. Atak wygląda następująco: występuje zawsze w nocy z utratą przytomności, oddaniem moczu i czasami drgawkami nóg. Poza tym mam mrowienie w nogach. Proszę o informację co może być przyczyną tych ataków. Jeszcze dodam że w 2005 roku miałam operację wszczepienia sztucznej zastawki aortalnej serca. Agnieszka

Podejrzenie ataków padaczki, Czy włączono leki ???
Konieczna konsultacja Neurologiczna, badanie EEG; TK czy MRI głowy; kontrola elektrolitów itp, do decyzji po konsultacji Neurologa i Kardiologa
Czy występuje arytmia serca, niewydolność krążenia ?