Ataki padaczkowe po udarze mózgu

Witam,moja mama po ukarze mózgu dostała ataki padaczkowe. Między innymi lekami na padaczke brała lek Keppra. Po tym leku miała omamy, halucynacje i ogólne zaburzenia psychiczne. Proszę mi napisać po jakim czasie od zmiany leku powinna nastąpić poprawa.

Keppra jest bardzo dobrze tolerowanym lekiem i rzadko wywołuje skutki uboczne, zwłaszcza o charakterze zaburzeń świadomości. Objawy powinny minąc po kilku dniach, chyba że ich przyczyną nie była Keppra.