Ataki panicznego lęku

od 15 lat cierpie na ataki panicznego leku bire seroxat -paroxetyne 20 mg dziennie w ostatnim okresie czasu czuje sie tragicznie ciagly niepokoj stres towazysza mi non stop na najmniejszy stres reaguje panika ostatnimi czasy moj syn zachorowal mial juz drugi atak epilepsi .... jestesmy w cyklu robienia badan na potwierdzenie padaczki ..... ten ostatni atak tak mnie przybil ze nie spie po nocach czuje ciagly niepokoj i nie potrafie sobie w zaden sposob z tym poradzic blagam o pomoc jestem

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z prowadzącym lekarzem psychiatrą, a także rozważyć podjęcie psychoterapii, która jest - obok leczenia farmakologicznego - bardzo ważnym elementem "wychodzenia na prostą".

Pozdrawiam!