Ataki paniki i poczucie derealizacji po zapaleniu marihuany

Witam!!! na połowe pazdziernika zapaliłem trawke , po 10 min od zapalenia dostałem ataku paniki, nie wiedzialem co sie dzieje, . Faza była tak silna ze az sie jej bałem. Przez kolejne dni mialem obsesje na punkcie MJ. Na sam zapch uceikałem do domu bo bałem sie podobnego stanu co po zapaleni, potem zrobilo mi sie słabo i bałem sie wychodzic z domu. Po stresie doszła derealizacja,. czuje sie jak we snie i boje sie ze wariuje, Czy mozna to jakos wyleczyc? np lekami albo terpaia? z gory dzieki

Szanowny Panie,

pisze Pan o stanach psychotycznych, które mogą występować po użyciu marihuany. Może temu towarzyszyć silny lęk, omamy, jak również halucynacje. Marihuana jest, co prawda nie tak silnie jak LSD, narkotykiem o właściwościach halucynogennych. Zalecam kontakt z lekarzem psychiatrą, który ewentualnie zadecyduje czy wskazane jest leczenie farmakologiczne.
Pozdrawiam

Nie wiem czy Pan nadal bierze czy nie, ale natychmiast należałoby zwrócić się po pomoc do odpowiedniego ośrodka do psychiatry i na psychoterapię. Życie to nie zabawa, warto robić w życiu coś cennego, niż niszczyć organizm.