Ataki paniki i stresu przy pracy i studiowaniu

witam.w ostatnim czasie przechodze ciężki okres.jestem na drugim roku stud i tez pracuje.stwierdziłam że sobie nie poradzę i w taki sposób odpuściłam szkołę .w pracy miewałam dziwne ataki paniki,stresu. praktycznie z niewiadomych przyczyn bo nikt mi tam nie dokucza.czegoś się boję, ale sama nie umiem określić czego.błahych rzeczy. mam o sobie niską samoocenę.czuję się dziwnie w takim chosie. chcę wreszcie się sama z tym jakoś uporać ale jakoś nie mogę się przełamać.jak sobie z tym radzić

Witam, ataki paniki szczególnie bez określonych przyczyn mają charakter nerwicowy. Proszę podjąć leczenie zaburzeń nerwicowych na które najprawdopodobniej Pani cierpi i udać się w tej sprawie do psychoterapeuty.Pozdrawiam