Ataki paniki, nerwica a podejrzenie pasożytów

Witam otóż lekarz podejrzewa u mnie nerwice lekowa miewam ataki paniki przez jakiś okres brałam leki na uspokojenie teraz chodzę do psychologa silne lęki minęły lecz jest jeszcze sporo objawów które mnie mecza. Jestem ciągle rozdrażniona osłabiona nic mi się nie chce często bola mnie mięśnie mam wzdęcia gazy nudnosci prawie po każdym jedzeniu usg ok krew ok nie mam apetytu schudłam za to mam ochotę na słodycze wypadają mi włosy mam sucha skórę bulgocze mi w jelitach. Czy to mogą być pasozyty?

Witam serdecznie, tego typu objawy zarówno stany lękowe jak i bóle mięśniowe, osłabienie itd. mogą być i na pewno cząściowo są pochodnymi stresu:
Mogą być skutami ubocznym brania leków na uspokojenie.
Naturalnie omżesz wykonaź colonoskopię i gastroskopię aby wykluczyć
inne - mało prawdopodobne choroby. Jednak powyższe to tylko przypuszczenia.
Obejrzyj link "stres zabija" na stronie www.psychotherapie-live.de
ułatwi to zrozumienie powiązań między cuałem a psychiką. Pozdrawiam miło

tak(ochota na słodkie).pasozyty+stres.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza