Ataki paniki u 25-latki

Witam! Od ponad roku nie jestem w stanie podjąć pracy. Powodem są moje ataki paniki, które uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie. Do tego nakłada się jeszcze lęk przed rozłąką z mężem, który do tej pory pracował w domu. Zaczynam odczuwać ataki paniki coraz częściej z byle powodu, które zaburzają moje spojrzenie na świat. Coraz częściej myślę że jestem jedynie balastem dla mojego męża. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Witam
Napady lęku panicznego i towarzyszące im poczucie
zagrożenia oraz ciągły lęk przed lękiem
nie tylko dezorganizują życie ale też przynoszą
poczucie niepewności i zagubienia,
hamują aktywność społeczną i utrudniają normalne
funkcjonowanie w społeczeństwie,
zabierając tym samym całą radość życia.
Zaburzeniom lękowym często towarzyszy
rozdrażnienie, napięcie psychiczne,
nieumiejętność odpoczywania.
Mogą też pojawić się problemy zdrowotne.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
choroby, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie, naturalnie powinna Pani zasięgnąć porady u psychoterapeuty.
Jeżeli nie ma takowego w pobliżu to oferuję konsultacje online. Szczegóły na mojej stronie. Pozdrawiam miło