Ataki paniki, zawroty głowy a nerwica

Dobry wieczor na jakie podstawie mozna ustalic czy to nerwica czy cos nie tak ze zdrowiem.czasem kreci mi sie w glowie I jest mi niedobrze I slabo.mam takie ataki paniki ze cos mi sie stanie w sklepie lub w domu jak sama z dzieckiem.ostanio kiepsko jem I spie a mam cukrzyce.mieszkam w dublinie I nie wiem co robi.we wrzesniu badania byly w normie.tarczyca tez.co mam zrobic?

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry. A jeśli ma Pani możliwość to również do (najlepiej polskojęzycznego) psychoterapeuty.