Ataki paranoi u 27-letniej osoby

Mam atak jakiejś paranoi, że mnie zwolnią z pracy że coś zaczynam sobie historie wymyślać nie wiem co mam zrobić żeby się uspokoić zaraz zwariuje. Co mam robić ? Używam asertinu 100 raz dziennie pol atbletki lub cala na zmiane. ale dziś jakby nie działał....

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza psychiatry i/lub psychologa. Podobne objawy mogą być zarówno sygnałem zaburzeń lękowych i emocjonalnych, jak i osobowościowych czy z kręgu psychoz. Diagnoza i podjecie pracy nad sobą pozwoli pozbyć się objawów.

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu z psychologiem oraz psychoterapeutą i przeanalizowaniu pani lęków (skąd się biorą, co dla pani oznaczają) leki nie rozwiążą sprawy w dłuższym okresie czasu. Pozdrawiam.

Witam,
leki jedynie maskują objawy natomiast nie rozwiązują pierwotnej przyczyny problemu.
Koniecznie proszę się zgłosić na wizytę do lekarza psychiatry bądź psychologa by postawić diagnozę oraz dostosować odpowiednie metody Pani leczenia.

pozdrawiam serdecznie
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl