Ataki potu u 8-latka

witam,mój syn ma 8 lat.Od ok 3 tyg.ma 3-4 razy dziennie ataki potu.Wygląda jakby wyszedł z wody,twarz jest czerwona na policzkach i czole,wydaje się jakby miał gorączke ale temperatura wynosi 36,5.Lekarz zrobił badanie moczu z którego wyczytał początek anemii ( z moczu tak można ?)' i stwierdził że wszysto jest wporzadku, a mój syn nadal cierpi,bo przy tych atakach leży płasko , mówi że jest mu strasznie gorąco i na mic nie ma ochoty

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Nie sądzę, aby można było stwierdzić anemię na tej podstawie.