Ataki problemów z oddychaniem, podwyższonego ciśnienia i drętwienia kończyn przy nerwicy

Witam...mam 28 lat, nie umiem dokładnie nazwać swojego rodzaju nerwicy, ale objawy oczywiście mogę podać. Od jakiegoś czasu mam ataki, które wygladają w ten sposób, że mam problemy z oddychaniem , podwyższone ciśnienie, drętwienie rok i nóg. To jeszcze nie koniec, na co dzień stresujące sytuacje kończą się bólem żołądka i jednym miejscem na plecach, które puchnie ..znajduje się pod prawą łopatką. Czy może mi ktoś pomóc, do jakiego specjalisty się udać i jak sobie pomóc?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się decyzją o podjęciu leczenia bądź skieruje Pana do odpowiedniego specjalisty.
Pomoc może Pan uzyskać: prywatnie /lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego/ lub w ramach NFZ /Poradnia Leczenia Nerwic, Poradnia Zdrowia Psychicznego/.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza