Ataki przypominające upojenie alkoholowe

Witam,sprawa dotyczy mojego Męża.Trwa to od około 2 lat,od pół roku jest coraz gorzej.W czasie"ataków"wygląda jak by był pijany-czasem na moich oczach w ciągu kilku minut"upija się",lub"trzeźwieje".Podczas trzech ataków "urwał Mu się film"-jest wtedy nadpobudliwy i agresywny.Atak mija po przespanej nocy.Byliśmy już wszędzie, zrobiliśmy szereg badań - w tym głowy. Byliśmy u psychiatry,który dał lek na uspokojenie,przez pierwszy tydzień pomogło,ale już teraz jest znów źle. Proszę o pomoc.

Dzień dobry,

Pozostaje mężowi skorzystać z konsultacji u psychoterapeuty, który wyłącznie w kontakcie osobistym może przeprowadzić badanie i zaproponować odpowiednie postępowanie.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości. Bądź skierować się do poradni (w ramach NFZ) np.: w IPiN.

Trudno jest powiedzieć "na odległość" i bez większej ilości danych czym moze być spowodowany opisywany przez Panią stan i w jaki sposób można go leczyć. Proszę spróbować zauwazyć, czy stan "upojenia" pojawia się w jakichś konkretnych sytuacjach, przy konkretnych osobach, w wypadku występowania podobnych warunków (jednym słowem: czy można określić jakiś jeden konkretny - lub kilka konkretnych wyzwalaczy tego stanu)? Może skoro farmakoterapia nie pomogła, pomocna będzie psychoterapia. Szczerze namawiam, aby mąż takową podjął. Pozdrawiam.