Ataki silnych bólów głowy a uderzenie w głowę przed laty

Witam. Mój przyjaciel parę lat temu spadł z drzewa i uderzył się w głowę,ale nic się nie stało tylko czasami bolała o głowa.Teraz ma 30 lat i po kilku latach objawy się nasiliły,budzi się w nocy z nagłymi,bardzo silnymi bólami głowy i po 20-30 min kiedy chce wstać ma "mgłe" na oczach,nic nie widzi i nie może utrzymać równowagi,zwykłe leki nie pomagają.Tomograf nic nie wykazał,a morfologia wykazała zbyt wysoki poziom żelaza we krwi.Podejrzewają tętniaka,ale nic nie robią.Proszę o pomoc

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Podejrzenie tętniaka wymaga diagnostyki. Wskazana jest konsultacja u neurochirurga.